Dlhšie obdobie sucha alebo naopak nadbytok vlahy. To sú fenomény, s ktorými si človek v tejto dobe musí poradiť pokiaľ chce mať krásny upravený trávnik, záhradu  alebo  park či  futbalové ihrisko. Automatický zavlažovací systém dokáže správnym navrhnutím systému vyriešiť dostatok vody tam kde chýba. Optimálne množstvo vody sa odzrkadlí na kvalite trávnika a kondícií rastlín. Okrem ukážkovej záhrady, ktorá Vás bude tešiť sú aj ďalšie nesporné výhody automatického závlahového systému:

- Usporí Vám čas v porovnaní s ručným zavlažovaním, prinesie nezávislosť
- Usporí finančné prostriedky vynakladané za vodu a energie rovnomernou distribúciou vody
- Odoberá starosti a prácu so zavlažovaním
- Jednoduché prispôsobenie závlahy potrebám rastlín alebo ročnému obdobiu

Automatická závlaha funguje samostatne, vo všetkých častiach záhrady postupne po jednotlivých sekciách. Rozdelenie závlahy na jednotlivé sekcie je potrebné vzhľadom na výkonnosť čerpadla, výdatnosť zdroja vody a dimenziu prívodného potrubia. Výhodou rozdelenia závlahy na sekcie je možnosť splniť odlišné požiadavky rôznych výsadieb alebo plôch trávnika. Výsledkom bude hustý zelený trávnik, krásne a zdravé rastliny. Priebeh závlahy je riadený centrálnou riadiacou jednotkou so zvoleným programom.

Zavlažovanie môže byť ovplyv
nené i senzorom zrážok. Ten slúži k prerušeniu zavlažovacieho cyklu v prípade dažďa. Závlahový systém tak reaguje aj počas Vašej neprítomnosti na zmenu počasia. Na senzore je možné nastaviť jeho citlivosť vypnutia v závislosti na intenzite dažďa.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, inovatívnym riešeniam a kvalitným použitým materiálom získate spoľahlivý a moderný produkt na vysokej technickej úrovni.
© 2015 Profigarden JT, s.r.o. I CREATED BY UNICORN AD COMPANY, s.r.o.
mobil: 0903 564 664
e-mail: profigarden@profigarden.eu


Ing. Juraj Trtol - konateľ

Profigarden JT, s.r.o.

A. Dubčeka 9, 900 21 Svätý Jur
Slovenská Republika
IČO: 45 596 166
IČ DPH: SK2023067288
Ing. Juraj Trtol - PROFI garden
A. Dubčeka 9, 900 21 Svätý Jur
Slovenská Republika

IČO: 40 545 431
DIČ: 1048214992
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10